Auction 23 June 2012
Provenance

Privatbesitz, Zürich

Online Catalogue Auction 23 June 2012 Lot 152 Charles L’Eplattenier 1874–1946

Autoportrait, 1918
Bronze
im Nacken signiert und datiert C. L’Eplattenier 1918

CHF 3'500 – 4'500

Provenance

Privatbesitz, Zürich