Auction 23 June 2012
Online Catalogue Auction 23 June 2012 Lot 291 Jean-Charles Blais *1956

Torse sur fond bleu, 1993
Collage übermalt
rückseitig signiert und datiert Blais 1993
193 × 118 cm